Deweloper

Istniejemy na Wrocławskim rynku budowlanym od 2001 roku. Wieloletnie doświadczenie w zakresie generalnego wykonawstwa i świadczenia usług budowlanych oraz potencjał i zaufanie jakim obdarzyli nas nasi klienci i kontrahenci, zaowocowały podjęciem decyzji o samodzielnym rozpoczęciu działalności developerskiej.

Największym naszym atutem jest kompleksowe prowadzenie działań z zakresu inwestycyjnego – czynne uczestnictwo doświadczonych pracowników już na etapie projektowania, poprzez wykonawstwo, do sprzedaży nieruchomości. Korzystamy z usług najlepszych wrocławskich projektantów oraz uznanych i doświadczonych , nie tylko na Dolnym Śląsku, firm wykonawczych.

Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie klientów!

ZREALIZOWANE INWESTYCJE:

 1. 2 budynki mieszkalne wielorodzinne z garażami podziemnymi przy ul. Żernickiej we Wrocławiu – 60 mieszkań oraz lokal usługowy o powierzchni ok. 95m2.

PLANOWANE INWESTYCJE:

 1. Swojec – osiedle domów jedno i wielorodzinnych. W skład inwestycji wchodzić będzie ok. 120 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań ok. 10000m2.
 2. Ratyń – osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej wraz z towarzyszącymi terenami usługowymi i rekreacyjnymi, na powierzchni ok. 25ha.
  Arkop - dobry pracodawca Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP
  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
  ul. Jerzmanowska 18, 54-530 Wrocław, Poland
  tel. +48 71 310 03 01, fax +48 71 310 03 50
  e-mail: arkop@arkop.com.pl
  Nasza Strona internetowa wykorzystuje pliki cookies oraz podobne technologie w celi świadczenia Państwu usług z zachowaniem najwyższych standardów, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies.
  Więcej szczegółów w naszej „Polityce Prywatności”