Inni o nas

  • Miesięcznik Forbes – Diamenty Forbesa 2011 (artykuł ” Lokomotywy Regionu”)

    … Działająca od 1991 r. firma Krzysztofa Pianowskiego od lat imponuje skutecznością w wygrywaniu przetargów na prestiżowe prace. Wybudowała między innymi 80 stacji benzynowych (w tym dla Shella), kilka oczyszczalni ścieków, obiektów przemysłowych i handlowo-usługowych dla takich klientów, jak Tesco, Wrocławski Park Przemysłowy czy fabryka płytek ceramicznych Polcolorit.

    Dziesięć lat temu Krzysztof Pianowski rozpoczął działalność deweloperską, z czasem włączył do oferty firmy usługi inżynieryjne (m.in. montaż rurociągów dla KGHM Polska Miedź z Lubina, budowa systemu kanalizacji przy ul. Żernickiej we Wrocławiu). W minionym roku między innymi zrealizowano budynki mieszkalne we Wrocławiu oraz dwa obiekty handlowe dla Tesco w Kędzierzynie-Koźlu i Zwoleniu. Wszystko to pozwoliło firmie po rocznej przerwie powrócić na listę Diamentów Forbesa i znaleźć się w czołówce przedsiębiorstw o przychodach od 50 do 250 mln zł, w towarzystwie innych branżowych graczy, m.in. PRO-TRA Building, Wrobudu czy Mojego Domu. …

    Lista laureatów – województwo dolnośląskie

Arkop - dobry pracodawca Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
ul. Jerzmanowska 18, 54-530 Wrocław, Poland
tel. +48 71 310 03 01, fax +48 71 310 03 50
e-mail: arkop@arkop.com.pl
Nasza Strona internetowa wykorzystuje pliki cookies oraz podobne technologie w celi świadczenia Państwu usług z zachowaniem najwyższych standardów, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies.
Więcej szczegółów w naszej „Polityce Prywatności”