PROGRAM FINANSOWANIA DOSTAWCÓW
2018-12-06

Wychodząc naprzeciw potrzebom dostawców, którzy chcieliby otrzymywać zapłatę przed upływem 30 lub 60 dni, bank współpracujący z Przedsiębiorstwo Budowlane Arkop Sp. z o.o. sp.k przygotował atrakcyjny program finansowania dostawców, dający dostawcom możliwość uzyskania zapłaty za dostawy lub świadczone usługi w okresie istotnie krótszym, niż na wystawionej fakturze.

Dostawca zachowuje możliwość pełnej swobody podjęcia decyzji o przystąpieniu lub rezygnacji z programu w dowolnym momencie realizacji umowy.

Program finansowania dostawców Przedsiębiorstwo Budowlane Arkop Sp. z o.o. sp.k. prowadzony jest przez Santander Factoring. W przypadku wyrażenia chęci dołączenia do programu, dostawca osobiście powinien skontaktować się z przedstawicielem Santander Factoring, celem wypełnienia deklaracji, w której wskaże numer swojego rachunku bieżącego, na który instytucja finansowa będzie przekazywała zapłatę za faktury. Do programu dostawca przystępuje bez weryfikacji sytuacji ekonomiczno-finansowej podmiotu przystępującego.

Po zarejestrowaniu faktury w systemie internetowym przez Państwa odbiorcę Przedsiębiorstwo Budowlane Arkop Sp. z o.o. sp.k. nastąpi automatyczne dyskonto,  wcześniejszy wykup faktury przez Santander Factoring, po którym Dostawcy otrzymają w ciągu dwóch dni roboczych środki na swoim rachunku bieżącym wynikające z faktury, pomniejszone jedynie o koszt dyskonta w wysokości WIBOR 1M + 2,40% marży oraz 0,20% prowizji od kwoty faktury brutto.

Przedsiębiorstwo Budowlane Arkop Sp. z o.o. sp.k. zastrzega sobie prawo, w uzasadnionych przypadkach, do zapłaty za poszczególne faktury przelewem bankowym, bez ich wprowadzania do programu finansowania dostawców.

Korzyści dla dostawcy:

OPIS PROGRAMU:

  • Brak procesu kredytowego,
  • Szybkie podpisanie dokumentacji i wdrożenie programu,
  • Atrakcyjne warunki cenowe finansowania,
  • Poprawa płynności finansowej oraz struktury bilansowej (możliwość wyksięgowania należności handlowych z bilansu),
  • Wcześniejszy wpływ gotówki za faktury wystawione z 30 i 60-dniowym terminem płatności,
  • Wygodna i prosta forma obsługi programu finansowania,
  • Raporty dostępne on-line indywidualnie dostosowane do potrzeb,
  • Stabilizowanie więzi handlowych z Przedsiębiorstwo Budowlane Arkop Sp. z o.o. sp.k.
  • Bank posiadający wieloletnie doświadczenie w obsłudze programów finansowania dostawców.

Materiał do pobrania (pdf):   Program finansowania dostawców – Arkop

Arkop - dobry pracodawca Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
ul. Jerzmanowska 18, 54-530 Wrocław, Poland
tel. +48 71 310 03 01, fax +48 71 310 03 50
e-mail: arkop@arkop.com.pl
Nasza Strona internetowa wykorzystuje pliki cookies oraz podobne technologie w celi świadczenia Państwu usług z zachowaniem najwyższych standardów, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie ze Strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies.
Więcej szczegółów w naszej „Polityce Prywatności”